Title Image

Ambulancie

Úvod  /  Ambulancie
Custom icon
Zariadenie jednodňovej zdravotnej starostlivosti

Poskytuje pacientom jednodňové operačné výkony v odbore ortopédia, gynekológia a chirurgia na dvoch moderne vybavených operačných sálach s 10-timi pooperačnými lôžkami. Ponúkame 2 jednoposteľové izby s vlastným hygienickým zázemím.

Zmluvný partner VŠZP a Union.

Custom icon
Chirurgická ambulancia

Poskytuje pacientom špecializovanú chirurgickú ambulantnú starostlivosť so zameraním na ochorenia konečníka, na chirurgické riešenie kožných znamienok a podkožných nádorov a okolonechtových zápalov a na poradenstvo a konzultačnú činnosť so zameraním na chirurgické a onkochirurgické ochorenia.

Zmluvný partner VŠZP a Union.

Custom icon
Ortopedická ambulancia

Ponúka prevenciu, diagnostiku a liečbu ochorení pohybového aparátu tak ambulantne, ako aj v priamom prepojení na jednodňovú ortopedickú chirurgiu.

Zmluvný partner VŠZP a Union.

Custom icon
Špecializovaná gynekologická ambulancia

Poskytuje pacientkám špecializovanú gynekologickú starostlivosť a liečbu ochorení ženských orgánov s priamym prepojením na riešenie vašich problémov operačným riešením na jednodňovej gynekológii.

Zmluvný partner VŠZP a Union.

Custom icon
Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

Poskytuje primárnu komplexnú zdravotnú starostlivosť obvodného a osobného lekára, v plnej škále od preventívnych prehliadok cez sledovanie a základnú liečbu a následný manažment pacientov na odborné vyšetrenia a špecializovanú liečbu.

Zmluvný partner VŠZP, Union a Dôvera.

Custom icon
Interná ambulancia

Poskytuje špecializovanú starostlivosť v odbore vnútorné lekárstvo a tiež spektrum internistických vyšetrením dýchacieho, kardiovaskulárneho a tráviaceho traktu a komplexné predoperačné vyšetrenia pacientov.

Zmluvný partner VŠZP, Union a Dôvera.

Naši odborníci

Všeobecný lekár pre dospelých a garant polikliniky
Všeobecný lekár pre dospelých