Miesto, kde sa spája oddych s regeneráciou

Naše Hipcentrum nájdete na námestí v Pezinku, je situované do suterénu kultúrnej pamiatky – meštiackeho domu. Načerpajte u nás energiu v RELAX ZÓNE, v niektorej so štyroch druhov sáun, alebo si zaplávajte v plaveckom bazéne, či zacvičte aquafitness. Iba u nás sa nachádza jediné aquabike centrum na Slovensku, kde si zabicyklujete vo vode pod vedením profesionálnych trénerov. Po športovom výkone si doprajte regeneráciu prostredníctvom skvelej masáže. Pre najmenšie detičky ponúkame kurzy plávania pre dojčatá, batoľatá a detičky do 3 rokov.

Relax zóna, v ktorej si užijete neopakovateľné chvíle

Pomôžeme vám pri formovaní postavy pomocou prístrojov

Zrelaxujete a oddýchnite si pri skvelej masáži

Zašportujete si v nerezovom 25 m plaveckom bazéne

Plavecký bazén

Príďte si zaplávať do nášho plaveckého bazéna. Náš nerezový bazén je dlhý 25 m a má dve plavecké dráhy. Je ideálnym miestom pre športových plavcov, ako aj pre tých, ktorí sa chcú osviežiť a relaxovať vo vode. Plavecký bazén je pre Vás dostupný v hodinách určených pre verejnosť, ktoré sú uvedené v odkaze nižšie.

Relax zóna

Spoznajte našu RELAX ZÓNU, tento jedinečný priestor v našom Hipcentre, kde si môžete oddýchnuť, využiť niektorú zo sáun, vymasírovať sa vo veľkej vírivka, či relaxovať v odpočivárni pri príjemnej hudbe. Saunovanie pre Váš organizmus prináša mnoho benefitov: posilníte si imunitný systém, zbavíte sa toxínov, je výborným pomocníkom pri chudnutí,  zlepšuje športové výkony, prináša rýchlu regenerácia po športovom výkone a mnoho ďalšieho.

Aquafitness

Užite si cvičenie vo vode na niektorej z hodín aquafitness, ktoré máme v ponuke. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Pre milovníkov bicykla aquabike – aeróbne cvičenie na vodnom bicykli, alebo aquaerobic. Pre tehuľky ponúkame hodiny aquaprenatal, ktoré sú zamerané na uvoľnenie teľa a mysle.
Cvičíme každý deň, tak sa neváhajte pripojiť.

Masáže

Doprajte si po športovom výkone regeneráciu Vášho organizmu prostredníctvom klasickej masáže.
Masáž Vám ponúka mnoho benefitov ako uvoľnenie teľa a mysle, zmiernenie napätia a bolestí v stuhnutých svalových partiách, respektíve zmierňuje bolesti v krížovej oblasti, stuhnutosť šije a navodí celkový pocit pohody.

Babyplávanie

Babyplávanie je skvelý spôsob, ako pomôcť deťom získavať dôveru vo vode a rozvíjať základné plavecké zručnosti. Je dôležité začať v bezpečnom prostredí s odborným dohľadom a postupne rozvíjať detské schopnosti vo vode. Pravidelné plávanie pomáha posilniť svaly, imunitu a zlepšuje koordináciu pohybov.

Estetické procedúry

Vašu prirodzenú krásu Vám pomôžeme zvýrazniť vďaka špecializovaným procedúram, ktoré zároveň podporia Vaše zdravie a imunitu formou detoxikácie organizmu, zlepšia Váš krvný a lymfatický obeh.
Využite procedúru z našej ponuky. Vyformujte si telo prostredníctvom neinvazívnej liposukcie alebo
oživte Vašu pokožku prostredníctvom mezoterapie. Na odstránenie nežiaducich chĺpkov máme pre
Vás pripravený IPL laser.

Darčekové poukážky

Darujte pohodu a relax

Ponúkame vám možnosť zakúpiť ako darček DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote € podľa vlastného výberu, alebo na konkrétnu procedúru ( masáž, vstup do RELAX ZÓNY, vstup plavecký bazén, rôzne druhy permanentiek….). Darčekové poukážky si môžete objednať prostredníctvom objednávkového formuláru nižšie, na telefónnom čísle +421 917 911 312, e-mailom alebo osobne.

DARČEKOVÝ

POKAZ