Aquafitness

Populárne aeróbne cvičenia vo vode pri hudbe, tréning svalovej sily a svalovej vytrvalosti. Voda Vás svojím tlakom zároveň masíruje. Cvičenie Aquafitness pomáha predísť bolestiam chrbtice a je vhodné ako rehabilitačné cvičenie po úraze. V našej ponuke máme niekoľko druhov lekcií Aquafitness, z ktorích si môžete vybrať tú lekciu, ktorá Vám vyhovuje a je pre Vás vhodná. Cvičíme každý deň.

Aquabike

Aquabike je prevratná novinka v aquafittness. Program je zostavený tak, aby mohli v našich lekciách bezpečne cvičiť všetci bez rozdielu veku.

Tempo a intenzita cvičenia je v našich lekciách upravená podľa vašich fyzických možností. V priebehu lekcie precvičíte celé telo a zbavíte sa nadbytočných kilogramov. Pri cvičení nevzniká svalová horúčka (svalovica). Tlak vody na telo navyše vytvára masážny efekt.

Toto cvičenie vám pomôže získať skvelú formu, zbaví vás stresu a zmiznú vaše zdravotné problémy.

Lekcia Aquabike trvá 45 – 50 minút.

Aquaerobic

Aquaerobic je populárne aeróbne cvičenie vo vode. Je to kondičné cvičenie pri hudbe, ktoré zaťažuje hlavne srdcovo-cievny, dýchací systém a samozrejme pohybovú sústavu.

Vďaka nadnášajúcim vlastnostiam vody môžu aquarobic cvičiť aj ľudia trpiaci nadváhou a bolesťami kĺbov.

Pohyb vo vode vytvára fyzické a psychické uvoľnenie, ktoré pri bežnom aerobiku nezažijete.

Každá lekcia aquaerobicu trvá 60 minút.

Aquaprenatal -cvičenie pre budúce mamičky

Cieľom je zachovanie aktívnej pohyblivosti budúcej mamičky až do konca gravidity.

Lekcie obsahujú dýchacie, posilňovacie a relaxačné cviky a pozitívne vplývajú na duševnú a telesnú prípravu ženy na pôrod. Lekcia je rozdelená na  3 časti : rozohriatie – rozcvička, hlavná časť- plávanie a ukončenie -strečingom. Jednotlivé lekcie trvajú 50 minút.

Aquaprenatal –  je určené pre tehotné s ukončeným prvým trimestrom, pri bezproblémovom tehotenstve.

Lekcie vedie certifikovaná konzultantka predpôrodnej prípravy a certifikovaná Dula.

Cenník

Aqua fitness aerobic

Cvičenie, ktoré sa vykonáva vo vode a kombinuje prvky aerobiku a posilňovania s využitím odporu vody. Tento tréning je šetrný kĺbom, zlepšuje kondíciu, posilňuje svaly.

vstupné
60 minút
7,50 €
permanentka
10 vstupov + 1 zadarmo
75 €
permanentka
20 vstupov + 2 zdarma
150 €

Aqua fitness bike

Tento vodný bicykel umožňuje plnohodnotný tréning s nízkou námahou na kĺby, čo ho robí ideálnou voľbou pre efektívne a bezpečné cvičenie.

vstupné
50 minút
8,20 €
permanentka
10 vstupov + 1 zadarmo
82 €
permanentka
20 vstupov + 2 zdarma
164 €

Aqua prenatal

Cvičebný program pre tehotné ženy, ktorý sa vykonáva vo vode a poskytuje šetrné a bezpečné cvičenie pre zlepšenie pohody a kondície počas tehotenstva.

vstupné
50 minút
9 €

Rozpis malého bazénu